Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, ilçede gerçekleştirdiği projelerde kadınlara öncelik vererek uyguladığı pozitif ayrımcılığı sürdürüyor. Başkan Atay, İstiklal ve İmamköy mahallelerinin kadın sakinleriyle düzenlenen kahvaltıda bir araya gelerek, mahallelerin ihtiyaçlarını dinledi.
Efeler Belediyesi tarafından hizmete açılan Doğa Otel ve Restaurant'ta gerçekleştirilen kahvaltı buluşmasında, kadın vatandaşlar, Başkan Atay'a mahallelerinin taleplerini iletti. Başkan Atay, katılımcılardan gelen görüşlere dikkatle kulak verdi ve ilçedeki kadınların taleplerine yönelik çözümler hakkında konuştu.Başkan Atay'ın Açıklamaları: "Halkımızın talepleri ve beklentileri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kadın vatandaşlarımız başta olmak üzere Efeler'imizin her kesimini dinleyerek, ortak akıl ve iş birliğiyle ilçemizi marka kent yapmak için gösterdiğimiz çabaya devam edeceğiz."
Buluşmada İstiklal ve İmamköy mahallelerinin kadın sakinleri, böyle bir buluşma imkanı sağlandığı için memnuniyetlerini ifade etti. Toplu fotoğrafların çekilmesiyle keyifli buluşma sona erdi.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65bced17efb2b.jpg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65bced22742a4.jpg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65bced07e4ca2.jpg)