Arkas Spor, erkekler CEV Kupası çeyrek final mücadelesinde deplasmanda Yunanistan temsilcisi Olympiacos'a karşı zorlu bir mücadele verdi. İlk maçı 3-2 mağlup tamamlasalar da, İzmir temsilcisi evinde çıktığı rövanş maçında 3-0'lık skorla galip gelerek adını yarı finale yazdı. İzmir Atatürk Voleybol Salonu'nda oynanan müsabakanın setleri 25-23, 25-22 ve 25-21'lik skorlarla sona erdi.
SALON: İzmir AtatürkHAKEMLER: Slobodan Kovacevic (Karadağ), Eldar Aliyev (Azerbaycan)ARKAS SPOR: Kartev, Ulaş Onur, Efe, Ertuğrul Gazi, Grozer, Burutay, Ahmet, Halil İbrahimOLYMPIAKOS: Koumentakis, Tzourits, Stern, Oliva, Pajenk, Travica, Karasavvidis, Tziavras, Dalakouras, BonattoSETLER: 25-23, 25-22, 25-21SÜRE: 81 dakika (26, 27, 28)
Mavi-Beyazlılar Yarı Finalde
CEV Kupası'nda tarihinde ilk kez yarı finale yükselen Arkas Spor, bu başarıyı büyük bir coşkuyla kutladı. Salondaki seyircilerle birlikte sevinç yaşayan takım, gelecek adına umut dolu bir mesaj verdi. Özellikle Efe Mandıracı'nın 22 sayıyla ön plana çıktığı maç, takımın galibiyetinde büyük etken oldu.Efe Mandıracı'nın Parlayan Performansı
Mavi-beyazlılarda Efe Mandıracı, çeyrek finaldeki zorlu mücadelede 22 sayı üreterek takımına önemli bir destek sağladı. Oyuncunun parlayan performansı, Arkas Spor'un yarı finale yükselmesinde kilit rol oynadı. Taraftarlar, genç oyuncunun başarısını coşkuyla karşıladı.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65c3f492c7497.jpg)