Altınordu, Adıyaman FK Karşısında Kritik 3 Puana Ulaştı!
TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Altınordu, alt sıralardan kurtulma mücadelesinde kritik bir
Galibiyet elde etti. Ev sahibi olduğu maçta geriye düşen Altınordu, Adıyaman FK'yı 2-1 yenerek önemli bir 3 puanın sahibi oldu.
Nefes Kesici Mücadele
Altınordu'nun ev sahibi olarak çıktığı mücadelede rakibine karşı zorlu bir maç geçti. Geriye düşmelerine rağmen gösterdikleri mücadele ve attıkları gollerle galibiyete ulaşan Altınordu, ligdeki konumunu biraz daha sağlamlaştırdı.
Küçüktaka: "Önemli Bir Karşılaşmayı Geride Bıraktık"
Teknik Direktör Atilla Küçüktaka, maç sonrasında yaptığı açıklamada, "Oyuncularımızın gösterdiği performansla önemli bir karşılaşmayı kayıpsız geçmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki hafta Serik Belediyespor deplasmanına çıkacağız. Bu maçı da kazanarak alt sıralardan uzaklaşmayı hedefliyoruz." şeklinde konuştu.
Lig Tablosunda Yükseliş
Bu galibiyetle birlikte Altınordu, puanını 23'e çıkardı ve ligde 16. sıradaki Kırşehir FK'nın 5 puan önünde yer aldı. Küçüktaka'nın önderliğindeki takım, önümüzdeki maçlarda da başarılı sonuçlar alarak ligde yükselmeyi hedefliyor.