Tarihinin en zorlu dönemlerinden birini yaşayan Altay, 1. Lig'de mücadele ederken paraşütsüz küme düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalmış durumda.Son olarak Bodrum FK deplasmanında 3-0 mağlup olan İzmir temsilcisi, ligde kurtuluş hattının 10 puan gerisinde, bitime 11 maç kala 12 puanla bulunuyor. Altay, transfer yasağı ve kulüpteki mali sıkıntılar nedeniyle genç ve altyapı ağırlıklı bir kadroyla mücadele etmek zorunda kalıyor.Bu sezon içerisinde yönetim ve teknik direktör istikrarı yakalayamayan Altay, 3 farklı başkan ve 5 farklı teknik direktörle çalıştı. Son olarak 2017-2018 sezonunda 2. Lig'de yer alan Altay, 6 yıl aradan sonra 1. Lig'e geri dönmüştü.Altay'ın umutları her geçen hafta azalırken, taraftarlar ve camia, takımlarına destek olmayı sürdürüyor.
Spor
Yayınlanma: 19 Şubat 2024 - 16:41
Altay'ın Umutları Azalıyor: Paraşütsüz Küme Düşme Tehlikesi
Altay, tarihinin en zorlu dönemlerinden birini yaşıyor. 1. Lig'de paraşütsüz küme düşme tehlikesiyle mücadele ediyor.
Spor
19 Şubat 2024 - 16:41
İlginizi Çekebilir