TBMM Genel Kurulu'nda konuşan AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, 31 Mart'ın önemine vurgu yaparak, "Şimdi 31 Mart bizim için vuslat zamanıdır. Bu tarih, milletimizin iradesini ortaya koyduğu, demokrasimize olan inancını bir kez daha teyit ettiği önemli bir dönemeçtir. 31 Mart, sadece bir yerel seçim tarihi değil, aynı zamanda milletimizin tarih sahnesinde yazdığı destanlardan biridir" ifadelerini kullandı.Bursalı, konuşmasında ayrıca demokrasinin önemine vurgu yaparak, "31 Mart'ta sandık başına giden her bir vatandaşımız, demokratik haklarını en güzel şekilde kullanmış ve ülkemizin yönetimine katkıda bulunmuştur. Bu seçim, milletimizin ferasetini, seçme ve seçilme hakkına olan inancını bir kez daha göstermiştir" dedi.
AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, TBMM Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada, 31 Mart için çarpıcı mesajlar verdi. AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ'ın ince elebip swık dokunduğuna dikkat çeken Bursalı, " İzmir’in evladı Hamza Başkan, açıkladığı vizyon projeleriyle kentin; başta altyapı ve ulaşım olmak üzere kronikleşen tüm sorunlarına neşter vuracak. Ayrıca 5’i Milliyetçi Hareket Partisi’nden olmak üzere 30 ilçemizi yönetmeye talip cumhur ittifakı adaylarımız; hemşehrilerimizin daha huzurlu, daha mutlu bir şehirde yaşamaları için tüm hazırlıklarını tamamladı" dedi. AK Partili Bursalı'nın açıklaması şu şekilde;"31 Mart, İzmir’in kabuğunu kıracağı, İzmirliyi çantada keklik görenlerin hüsrana uğrayacağı bir gün olacak. 22 yıldır İzmir’i hiçbir zaman yalnız bırakmayan AK Parti, 31 Mart’ta “Eşsiz İzmir” için yerelde iş başına geçecek. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ince eledi, sık dokudu.Yaptığı istişarelerin ardından İzmir için “Hamza Dağ” dedi. İzmir’in evladı Hamza Başkan, açıkladığı vizyon projeleriyle kentin; başta altyapı ve ulaşım olmak üzere kronikleşen tüm sorunlarına neşter vuracak. Ayrıca 5’i Milliyetçi Hareket Partisi’nden olmak üzere 30 ilçemizi yönetmeye talip cumhur ittifakı adaylarımız; hemşehrilerimizin daha huzurlu, daha mutlu bir şehirde yaşamaları için tüm hazırlıklarını tamamladı.Şimdi 31 Mart bizim için vuslat zamanı. Buna yürekten inanıyoruz. Hazırız, kararlıyız."
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65d4c75f785d6.jpg)