AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Karabağlar’ın her sokağında, her köşesinde vatandaşlarla bir araya gelen Tunç, “Yıllardır belediyecilik çalışmalarından yoksun kalan Karabağlar’da yerel yönetimin koyduğu bir takım görünür ve görünmez engeller var, bunları bir bir kaldıracağız. 1 Nisan’dan sonra Karabağlar’daki hizmet engelini hep birlikte aşacağız, ilçemizde yaşayan 7’den 70’e herkes bizim yapmış olduğumuz icraatları fark edecek. Günlük yaşantılarında hissedecekler. Karabağlar’ın önüne geçenlere hemşehrilerimiz ‘Dur’ diyecek” dedi.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65d5dfaccc8ae.png)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65d5dfa72f9a7.png)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65d5dfaccc8ae.png)
Başkan Adayı Tunç'un Vurguları
Başkan Adayı Tunç, İlçede kaymakamlık döneminden beri sorunları mahalle mahalle bildiğini vurgulayarak, "İzmir’in kaderi artık değişecek, hemşehrilerimiz iş bilmez yerel yöneticilerden sıkılmış. Bunu biz söylemiyoruz, sahada karşılaştığımız vatandaşlarımız söylüyor. Biz de kendilerine ‘Çözüm sizlerin elinde İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde Hamza Dağ, Karabağlar’da Mehmet Sadık Tunç’u destekleyeceksiniz sorunları çözeceğiz’ diyoruz” ifadelerini kullandı.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65d5dfa72f9a7.png)