AK Parti Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde saha çalışmalarını sürdürüyor. Mollaahmet, resmi kurumlar, STK'lar, mahalleler ve köyler ile kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geliyor.
Aday Mollaahmet'in saha çalışmaları kapsamında, Resmi Kurumlar, Sivil Toplum Kuruluşları (STK'lar), mahalleler ve köyler ziyaret edildi. Mollaahmet, bu ziyaretlerde iş yerleri ve kurumları ziyaret ederek hem personellerin hem de işverenlerin sorunlarını dinliyor ve görüş alışverişinde bulunuyor.Kınık Belediye Başkan Adayı Mollaahmet, partisi ile birlikte Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı, ve Servis Taşıma Kooperatifi Başkanı ile görüşmeler gerçekleştirdi.
Ziyaretlerin ardından hayırlarda ve kahvehanelerde de Kınıklı vatandaşlarla buluşan Mollaahmet, seçim öncesi yaptığı konuşmalarda "Memleketimiz Kınık için hizmette durmak yok, yola devam" mesajını vererek halkın ilgisi ve alakasından memnuniyet duyduğunu ifade etti.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65c0b670be55a.jpeg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65c0b676c8c0f.jpeg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65c0b67ac26fd.jpeg)