Siyaset
Yayınlanma: 22 Şubat 2024 - 12:17
Adil Kırgöz'ün Seçim Startı Protesto İle Karşılandı: Dikili'de Gergin Anlar!
Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz'ün seçim startı protesto ile karşılandı.
Siyaset
22 Şubat 2024 - 12:17
Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) tekrar aday gösterdiği Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, yerel seçim çalışmalarına Deliktaş Mahallesi ziyaretiyle başladı. Ancak, Kırgöz'ün bu buluşması Protesto ile karşılandı ve vatandaşlar tarafından tepki gösterildi.Adil Kırgöz, seçim kampanyası kapsamında ilk adımını atmaya Deliktaş Mahallesi'nde bulunan vatandaşları ziyaret ederek başladı. Ancak, Kırgöz'ün ziyareti sırasında bir grup mahalleli, belediye başkanına karşı tepkilerini dile getirmek amacıyla bir araya geldi.Protesto anları, vatandaşların Adil Kırgöz'e karşı yuhalamalarıyla belirginleşti. CHP'nin aday gösterdiği Kırgöz, zorlu bir seçim kampanyası sürecine giriş yaparken, mahalle sakinlerinin protestosu dikkat çekti.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65d713ed7d9e5.png)
İlginizi Çekebilir